Meie teenused

NyxAir on 2017. aastal asutatud lennuettevõte, mis tegeleb reisijate ja kauba kommertslendude teostamisega. Pakume spetsiaalseid ja täielikult kohandatavaid lende Euroopas, Aasias, Lähis-Idas ja Aafrikas. Meie lennukiparki kuulub 8 õhusõidukit, millest 6 on 33-50 kohalist reisilennukit ja 2 kaubalennukit. Meie lennundusalase taustaga töötajad on Teie teenistuses ööpäevaringselt 7 päeva nädalas.

 

ACMI

NyxAir on spetsialiseerunud allhangetele SAAB 2000 ja SAAB 340 lennukitega. Lennuteenust pakume koos meeskondade ja spetsialistidega.

Reisijateveo tellimuslennud

Kas otsite täielikult kohandatavat reisikogemust koos ainulaadse pardateenusega? NyxAir hoolitseb selle eest!

Cargo

Ajakriitilised, ohtlikud, suuremahulised saadetised - olenemata sellest, kui keeruline või spetsiifiline teie saadetis on - NyxAir ja meie SAAB 340B kaubalennukid on ideaalsed partnerid, et tagada teie saadetise õigeaegne ja eelarveline saabumine.

Fleet

The SAAB 2000 is a unique high-speed turboprop airliner with turboprop economics.

The ATR 42 is a reliable, economical aircraft for regional flights. Efficient turboprop engines enable take-offs and landings from short runways.

The flexible performer! Renowned for its durability, high dispatch rate and outstanding safety record.

The flexible cargo aircraft with a maximum payload of 4200 kg.

News

About nyxair

Your reliable airline partner

NyxAir is an European ACMI, charter and cargo operator founded in 2017. We offer tailor made and fully customizable flights in Europe, Asia, Middle East and Africa. Our staff with extensive background in aviation business are available 24/7, 7 days a week. The NyxAir fleet consists of SAAB 340 and SAAB 2000 aircrafts, both in commercial and cargo versions. Nyxair is member of ERA (eraa.org).

Ohutus

NyxAiris on ohutus ja sellele vastavus prioriteediks. Meie meeskonnaliikmed jagavad neid väärtusi, ning on sellele pühendunud. Meid hindavad regulaarselt teised käitajad, reguleerivad organisatsioonid ja usaldusväärsed partnerid selles valdkonnas, veenudumaks, et järgime täielikult kõiki kehtivaid reegleid ja määrusi. Oleme kindlad oma ranges ettevalmistuses ja pühendumuses ohutuse ja nõuetele vastavuse kõrgeima taseme säilitamisele.

 

Usaldusväärsus

Me teame, et aeg on meie klientidele võtmetähtsusega ja et meie kliendid peavad olema 100% kindlad, et oleme partner, kellele nad saavad toetuda. Sellepärast oleme nii täpsuses, kui ka regulaarsuses seadnud endale väga kõrged eesmärgid - hoida meid varvastel! Meie kliendid peavad alati saama NyxAiri usaldada.

Teenuse kontseptsioonid

Lennu broneerimisel NyxAiriga, saame täita teie mistahes soovid. Teenindus on alati tipptasemel ning toite ja jooke saab kohandada täpselt nii, nagu soovite. Pakume kõike alates tippklassi VIP-toitlustamisest kuni kergete suupisteteni, sõltuvalt klientide vajadustest ja soovidest.

Get in touch

We always give you quick answers and excellent service!

Do you need a quote for a charter flight or have other questions? You are always welcome to contact us!

Call us

Customer support: +372 634 7236
Open 09-12 and 13-17 EET

Headquarters: +372 5027559

Charter & ACMI: +46 40 636 5220

Cargo charter: +372 6225500 (H24)

Location

NyxAir OÜ
Peterburi tee 44
11415 Tallinn, Estonia

VAT & Registration

VAT no: EE102019821
Registration code: 14361523

Mail

support@nyx.ee (Open 9-12 13-17 EET)
charter@nyx.ee
acmi@nyx.ee

Business hours

Mon – Fri: 09 – 17
Sat – Sun: Closed